Uue küsitluse loomine

Selleks, et kiiresti head küsitlust luua, peate esmalt andma vastused järgmistele küsimustele:

– Millist küsitlust soovite luua? Millised on vajadused ja võimalused?
– Mida soovite oma kliendilt teada saada?
– Milliseid keeli soovite kasutada?
– Mida kirjutada kliendile e-kirjaga saadetavasse kutsesse?
– Mida kirjutada „Täname“ lehele?

Kui nende küsimuste vastused on olemas, siis võite alustada uue küsitluse loomisega vajutades Add new survey

1. Sisestage küsitluse nimi. See nimetus on näha ainult süsteemis ja kliendile seda ei kuvata
2. Valige küsitluse tüüp: kas Personal või Public (täpsemalt saate küsitluse tüüpidest lugeda siin)
3. Valige küsitluse peamine keel. Juhul, kui soovite kasutada mitut keelt, siis lisage linnuke kasti Is multilingual ja lisage soovitud keeled. Pidage meeles, et kui kasutate mitut keelt, siis tuleb lisada tõlked:
a. kõikidele oma küsimustele, välja arvatud NPS’ile
b. kõikidele küsitluse e-maili kutsetele
c. kõikidele „Täname“ lehtedele
4. Kui kõik eelpool nimetatud asjad on valitud, vajutage Continue.

Järgmisel lehel sisestage kogu info, mis puudutab küsitlust: Põhiväljad, Lisaküsimused, Elektroonilise kutse kujundus ja Tänuleht lehe tekstid.

Juhul, kui soovite küsitlust tühistada, vajutage Reset.

Küsitluse loomise protsess salvestatakse automaatselt. See tähendab, et kui te praegu ei soovi küsitlust lõpuni vormistada, siis saate alati lehe sulgeda ja tulla hiljem tagasi vajutades Add new survey.

Küsitluse põhiväljad (General)

1. Brand: siia lisage oma brändi, toote või teenuse nimi, mille kohta genereeritakse NPS küsimus. Kui kasutate Personal tüüpi küsitlust, siis lisatakse küsimus e-kirja sisse.
2. Logo: lisage oma brändi või toote logo. See lisatakse nii e-kirjale kui ka küsitluse lehele. Teil on võimalus jätta see väli tühjaks.
3. Has follow-up: siin määratakse, kas funktsioon Follow-up on sisse lülitatud või mitte. Täpsemalt saate Follow-up funktsioonist lugeda siin.

Lisaküsimused (Questions)

Juhul, kui olete otsustanud küsida oma klientidelt lisaküsimusi, siis saate neid lisada siin. Täpsemalt saate lisaküsimuste funktsioonist lugeda siin.

Elektrooniline kutse (E-mail template)

Kui olete loomas Personal tüüpi küsitlust, kujundage oma e-kiri siin

1. Reply e-mail: sellele e-postiaadressile suunatakse vastused, kui vastaja vajutab nuppu Reply. Soovitame siia sisestada selle töötaja e-mailiaadressi, kes hakkab haldama tagasisidet.
2. From name: siia sisestage selle töötaja nimi, kelle nimel saadetakse välja e-kutseid. See võiks olla näiteks Teie ettevõtte kvaliteedijuht.
3. E-mail subject: E-kutse pealkiri.
4. E-kutse sisu: Siia saate lisada e-kutse teksti. Teil on võimalus lisada vaba tekst nii enne NPS-küsimust kui ka peale seda.

Vajutage tekstile Click to edit ja alustage kirjutamist. Kui soovite teksti muuta või linki lisada, siis kasutage ülaservas olevat tööriistariba. Kui kasutate küsitluses multilanguage funktsiooni, siis lisage kõikide tekstide tõlked vastavalt valitud keeltele.

Tänuleht (Gratitude template)

Siin on teil võimalus kujundada leht, mis kuvatakse küsitluse lõpus. Vajutage tekstile Click to edit ja alustage kirjutamist. Kui soovite teksti muuta või linki lisada, siis kasutage ülaservas olevat tööriistariba. Kui kasutate küsitluses multilanguage funktsiooni, siis lisage kõikide tekstide tõlked vastavalt valitud keeltele.

Vaata meie artiklit Tänulehe põhjad, et leida sobiv idee, mida siin kirjutada.

Kui olete lisanud kõik vajalikud väljad, vajutage Create survey.

Teie küsitlus on valmis! Järgmise sammuna soovitame küsitlust testida, et veenduda, kas kõik on korras.