E-posti platvorm

E-posti platvorm on kõige tuntum viis tagasiside kogumiseks nii klientidelt, koostööpartneritelt kui ka kolleegidelt. Uuringu e-kirja saad koostada ja välja saata otse oma Survease kontolt – Survease asetab sinu uuringu esimese küsimuse automaatselt otse e-kirja sisse, tagades, et vastamine oleks kliendile kiire ja mugav igas seadmes.

E-posti platvormi seadistamine

E-posti platvormi seadistamiseks vali Survey > Surveys ja kliki “Create new”; juba olemasoleva küsitluse puhul kliki “Edit”.

Rohkem infot seadistuste kohta leiad lõigust Survey Create and Customization.

E-posti platvormi testimine

Parim viis platvormi testimiseks on saata iseendale testkiri – nii koged küsitlust ka kliendivaatest ning ei mõjuta seejuures oma CX mõõdikut.

Testkirja saatmine:

  1. Platvormide lehele minemiseks kliki “Edit”
  2. Seal kliki “Email customization”, sisesta oma e-kirja aadress ja kliki “Send test”

Testkirja abil koged küll kogu küsitlust samamoodi nagu kliendid, kuid sinu vastuseid ei salvestata.

Saatmine e-posti platvormilt

Ühekordsed saatmised

Ühekordseks saatmiseks lihtsalt impordi vajalikud e-posti aadressid ja saada küsitlus. Sellised saatmised ei kordu ning neid saab seadistada küsitlust välja saatma kas kohe või kindlal ajal tulevikus.

Kuidas ühekordsed saatmised töötavad

Ühekordseks saatmiseks tuleb importida nimekiri e-posti aadressidest , kellele tahetakse küsitlust saata kas kohe või tulevikus. Süsteem kasutab saatmisel sinu kontol määratud seadistusi.

Ära muretse kirjasaajate liigse küsitlemise pärast! Meie süsteem hoidub küsitlust välja saatmast, kui sama kontakt on hiljuti saanud juba mõne teise küsitluse.

Kohene saatmine

  1. Liigu ühekordsete küsitluste lehele: Vali vasakmenüüst “Surveys > Sending invitation”
  2. Lae üles kirjasaajad: Vali küsitlus ja lae üles inimeste nimekiri CSV failina. Iga kontakti jaoks peab kirjas olema e-posti aadress, ees- ja perekonnanimi. Soovitame lisada ka kuupäeva, keele ja kirjelduse, et segmenteerimist lihtsustada.
  3. Vaata kirjasaajad üle ja saada: Kui oled nimekirja üles laadinud ja üle kontrollinud, kliki “Add contacts and send”.

KKK: E-posti platvorm

Kas Survease eemaldab automaatselt topeltkontaktid minu üles laetud nimekirjast?

Jah.

Iga kord, kui fail Survease’sse üles laetakse, eemaldab see automaatselt kõik read dubleeritud e-posti aadressidega, jättes alles esimesena esinenud aadressi. Siiski soovitame veenduda, et nimekirjas olevad andmed oleksid alati korrektsed ja sisaldaksid kõige värskemaid kontakte.

Kas ma saan oma e-posti seadistusi hiljem ka muuta?

Jah.

Selleks kliki paremas servas asuvale tööriista-ikoonile ja vali “Customize appearance”

Kas Survease küsitlused väldivad rämpsposti filtreid?

Jah.

Survease küsitlustel on märkimisväärsed kohaletoimetamise näitajad. Me juhime küsitlusi neid pidevalt testides, et vältida rämpsposti filtreid ja tagada optimaalne renderdus vastavalt seadmele ja valitud e-posti platvormile. Kui sul on küsimusi oma konto ja kohaletoimetamise kohta, võta meiega ühendust ja me viskame pilgu peale!