Kas saan küsimusi küsitlustes ise valida?

Jah.

Küsimused ja küsimuste arv on vabalt muudetavad. Vastused võivad olla numbrilisel skaalal või valikvastused. Võid küsimusi ise välja mõelda või valida meie näidisküsimuste hulgast.

Updated on

Kui tihti küsimustiku saata?

Soovitame küsida tagasisidet nii tihti kui võimalik.

Siiski tuleks ühe ja sama inimese liiga sagedast küsitlemist vältida. Näiteks oleks hea saata küsitlus kõigile ostu sooritanud klientidele nädal pärast kauba kätte saamist, siis aga paar kuud vahet pidada enne kui samu kliente uuesti küsitleda.

Updated on

Kas Surveaset saab seadistada saatma küsitlusi automaatselt?

Jah.

Tegelikult on see kõige efektiivsem viis Surveaset kasutada. Saad seda teha kasutada API liidest. Saad seadistada saatmise käivitumise teatud tingimuste täitumisel, näiteks kui saadetis on kliendini jõudnud või kui kliendil täitub 1 kuu alates registreerumisest. See on täiesti sinu valik.

Võta ühendust oma kliendihalduriga et API liides seadistada.

Updated on

Kas saan lisada küsimustikele enda poolt sisestatud sõnumi/tervitusteksti?

Jah, pakume sulle võimalust lisada küsimustiku algusesse enda poolt kirjutatud sõnumi.

See annab hea võimaluse selgitamaks kuidas tagasiside tulemusi kasutatakse. See on ka efektiivne viis seada küsimustikule enda poolt valitud toon ja enda ettevõtte stiil. Aitame sind hea meelega selle seadistamisel. Saada lihtsalt sõnum meile ja teeme seadistamise sinu eest.

Updated on

Kas saan saata küsitlust mitmes keeles?

Jah.

Hetkel toetame Eesti, Inglise, Soome, Läti, Leedu ja Vene keelt.

Keele info saad lisada CSV või Excel faili või tuleb keele info läbi API liidese. Vastavalt sellele, mis keel on märgitud vastava kliendi juurde, saadetakse talle küsimustiku e-kiri, kuvatakse õiges keeles küsimustik ja “Täname vastamast” leht. Küsitluse juures on võimalik ka keelt muuta, vajutades lipu ikoonile.

Updated on

Kuidas välistada seda, et klient ei saaks küsitlusi liiga sagedalt?

Selleks ei pea sa tegema rohkemat kui määrama küsitluse seadistuste alt miinimum päevade arvu, mis peab kahe küsitluse vahele jääma. Vaikimisi on see 30 päeva, aga saad valida ükskõik millise päevade arvu. Valik on sinu, aga meie soovitame vähemalt kahe nädalast pausi.

Updated on

Milline on parim aeg küsitluse saatmiseks?

Soovitame saata küsimustike nii, et need jõuaksid klientideni tööpäevade hommikuti. See on aeg mil suur osa kirjadest avatakse, mis aitab vastuste määra maksimaalsena hoida. Samuti tasub meeles pidada, et kliendid võivad olla sinust erinevas ajatsoonis.

Updated on

Categories

  • No categories

Archives